Aktualności

nasze-lokalne.pl

01.12.2020nasze-lokalne.pl

Tradycyjne... Lokalne... Naturalne... 
to internetowa galeria produktów lokalnych, prezentująca wyselekcjonowane produkty Ziemi Lubaczowskiej (obszar gmin: Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Stary Dzików, Wielkie Oczy, miast i gmin: Cieszanów, Narol, Oleszyce oraz miasta Lubaczów) i Lokalnej Grupy Działania C.K. Podkarpacie (obszar gmin: Czudec, Niebylec i Wielopole Skrzyńskie). Nasz portal ma wyraźnie określony profil i tym wyróżnia się spośród wielu innych galerii działających w Internecie. Tutaj możecie Państwo dowiedzieć się o naturalnych produktach i wyrobach lokalnych rolników i producentów, ciekawych tradycjach kulinarnych, dziełach lokalnych artystów, ofercie wypoczynkowej i rehabilitacyjnej proponowanej przez podmioty z terenu partnerskich LGD. Jednocześnie możecie Państwo zamówić/zarezerwować dany produkt kontaktując się bezpośrednio z użytkownikami portalu. 

Portal  Tradycjne... Lokalne...Naturalne... prezentuje lokalnych producentów, rolników, artystów, podmioty działające w branży turystycznej, oferujących naturalne produkty pochodzące z własnych gospodarstw, tradycyjne wyroby kulinarne, prace artystyczne z dziedziny malarstwa współczesnego, grafiki, fotografii artystycznej, rzeźby, biżuterii, ceramiki oraz rękodzieła artystycznego, a także naturalnych kosmetyków i środków czystości. 
Z nami odkryjecie Państwo smaki polskiej wsi: produkty z czystych regionów Polski, tradycyjne potrawy bez chemii i ulepszaczy lub ręcznie robione tradycyjne wyroby rękodzielnicze. Bez problemu zarezerwujecie nocleg, zabieg czy turnus rehabilitacyjny. Dzięki eliminacji pośredników kupicie Państwo taniej niż w sklepach ze zdrową żywnością czy galeriach sztuki. Naszą misją jest promowanie i rekomendowanie najciekawszych produktów regionalnych, inicjatyw lokalnych oraz tych producentów, którzy bazują na naturalnych produktach i tradycyjnych metodach.

Galeria została założona w 2020 roku, a jej pomysł zrodził się w 2016 roku, podczas realizacji projektu współpracy pomiędzy LGD Rozwój Ziemi Lubaczowskiej i LGD C.K. Podkarpacie pn. Dawnych Potraw Smak. Wówczas zrozumieliśmy, że mamy ogromne zasoby wartościowych produktów lokalnych, które warto propagować oraz Producentów Producentów szanujących regionalne tradycje i swoich odbiorców, którym proponują jedyne w swoim rodzaju, wartościowe, naturalne i zdrowe produkty. Dopełnieniem oferty jest usługowa baza noclegowa, uzdrowiskowa, gastronomiczna, kulturalna, która sprawi, że pobyt na obszarze partnerskich LGD będzie czasem odpoczynku w pięknym i urokliwym regionie Podkarpacia.

Nasz portal nie tylko sprzyja promowaniu produktów lokalnych ale także ułatwia dostęp do nich potencjalnym nabywcom, dając szanse producentom na znalezienie rynku zbytu i prezentację kompletnej oferty. Zapraszamy do odwiedzania i korzystania z portalu.

nasze-lokalne.pl


Licznik odwiedzin:

Powrót


Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Strona internetowa opracowana jest przez Lokalną Grupę Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.