Przystąp do nas

Lokalna Grupa Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej" jest partnerstwem otwartym dla nowych członków. Zasady i procedury przyjmowania nowych członków są określone w statucie. Członkowie Stowarzyszenia dzielą się na zwyczajnych, wspierających i honorowych.

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia może być:
1) osoba fizyczna, która:
  a) spełnia warunki określone w ustawie Prawo o stowarzyszeniach,
  b) działa na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich lub wyrazi na piśmie deklarację takiego działania,
  c) złoży pisemną deklarację członkowską.
2) osoba prawna, w tym jednostka samorządu terytorialnego, która przedstawi uchwałę organu stanowiącego, zawierającą:
  a) deklarację przystąpienia do Stowarzyszenia,
  b) deklarację działania na rzecz rozwoju obszaru objętego LSR,
  c) wskazanie osoby reprezentującej osobę prawną w Stowarzyszeniu.

Członkiem wspierającym może być każda osoba fizyczna lub prawna, która popiera działalność Stowarzyszenia, uznając jego Statut i udziela Stowarzyszeniu pomocy finansowej.

Członkiem honorowym może być każda osoba szczególnie zasłużona w urzeczywistnianiu celów Stowarzyszenia.

Formularze deklaracji członkowskich:

- dla osób fizycznych