Konsultacje społeczne aktualizacji LSR

12.10.2020

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2022 dla obszaru gmin: Cieszanów, Horyniec-Zdrój, Lubaczów, Narol, Oleszyce, Stary Dzików, Wielkie Oczy oraz Miasta Lubaczów.

Zwracamy się do społeczności lokalnej gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej” oraz wszystkich zaangażowanych w proces tworzenia Strategii o wyrażenie swojej opinii, która pozwoli nam dostosować zapisy LSR do wymogów i potrzeb społeczności lokalnej.

Informujemy, iż zmiany LSR odbywają się zgodnie z Procedurą aktualizacji LSR, będącą załącznikiem nr 1 do Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022.

Konsultacje dotyczą następujących zmian:

- przeliczenia wartości budżetu LSR na walutę euro,

- przesunięcia oszczędności wynikających z różnic kursowych tj. z przedsięwzięcia 1.1.4, 1.1.6, 1.1.7, 1.1.8, 1.1.9, 1.2.2, 1.2.3, 1.2.5, do przedsięwzięcia 1.1.5

- wzrost wskaźników produktu i rezultatu dla przedsięwzięcia 1.1.5,  w związku ze zwiększeniem środków na ich realizację.

Uwagi do propozycji zmian zapisów LSR prosimy przesyłać na adres lgd.lubaczow@gmail.com do dnia 19.10.2020 r. do godz.15.30, należy je przygotować w formie pisemnej (komentarze, uwagi) do poniżej zamieszczonej LSR.

LSR konsultować można również poprzez spotkanie w biurze LGD – w godzinach pracy biura.

Termin do nadsyłania uwag upływa 19.10.2020 r.

Plik do pobrania:

LSR_październik_2020_projekt zmian