Limity środków

Posiedzenie Rady dot. oceny i wyboru wniosków

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej"

Informujemy, że dnia 5 grudnia 2019 r. o godz. 14.00 w Domu Weselnym Biały Dworek w Starym Dzikowie, F.H.U. KRIS Krystyna Nieckarz-Jabłońska, ul. Kościuszki 104, 37-632 Stary Dzików odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej". Posiedzenie Rady LGD „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej” dotyczyć będzie oceny wniosków o przyznanie pomocy złożonych w ramach naboru 1/2019 i 2/2019,  które odbyły się w terminie od 16.10.2019 r. do 30.10.2019 r.

Proponowany porządek posiedzenia:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia (quorum).
3. Przyjęcie porządku posiedzenia.
4. Wybór Protokolanta.
5. Weryfikacja przez członków Rady oceny formalnej dokonanej przez Zespół Konkursowy.
6. Przygotowanie do oceny i ocena wniosków przez członków Rady.
7. Przygotowanie i podjęcie uchwał dotyczących wyboru operacji oraz list rankingowych.
8. Pytania i wnioski.
9. Zamknięcie posiedzenia.